عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش 2013 | لوسی

پرتال تفریحی سرگرمی لوسی


عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش ۲۰۱۳

تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۸:۴۹

عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش ۲۰۱۳

امروز عکس و خبری از آرمیا شرکت کننده محجبه آکادمی گوگوش گذاشتم که خیلی استقبال شد بنا به درخواست شما عزیزان عکس و اطلاعاتی در مورد بقیه شرکت کنندگان هم گذاشتم امیدوارم مورد رضایت شما دوستان باشه

پست مربوط به آرمیا

 

شهرزاد
شهرزاد در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

 

سن: ۲۶ سال
متولد: تهران – ایران
فکر میکرد که اعتماد به نفس شرکت در چنین رقابتی را نداشته باشه ولی تشویق اطرافیان و اشتیاق زیاد او به موسیقی باعث شد که بر این ترس غلبه کند.همیشه آرزو می کرده که در یکی از کنسرتهای خانم گوگوش بتونه یکی از صندلی های ردیف اول را داشته باشه و حالا میگه خیلی خوشحاله که میتونه رو در روی خانم گوگوش بشینه و از او درس بگیره و با او صحبت کنه.
مانند پدرش که نوازنده سازهای زهی هستند، شهرزاد هم به نواختن گیتار کلاسیک پرداخت.  پدر او مشوق اصلی برای پیوستن به عالم موسیقی بوده وعلارقم وجود امکاناتی برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی، شهرزاد وارد عالم هنر شد و تحصیلات موسیقی یایی خودش رو در تهران زیر نظر استادان بزرگی می گذراند تا اینکه در ۵ سال پیش تصمیم به آمدن به لندن را گرفت.

 

آدرین
ادرین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۳ سال
متولد: تهران – ایران
از منطقه گیشای تهران و ساکن لندن. آدرین نه فقط برای محبوبت و شهرت بلکه برای اینکه عاشق خوانندگی و موسیقی است وارد آکادمی موسیقی گوگوش شده. او که با حمایت خانواده اش موفق شده چند اجرای عمومی در لندن داشته باشد با اعتماد به نفس بالایی در این رقابت شرکت خواهد کرد. مایل هستش ترانه های فارسی زبان رو بخونه و به خواندن ترانه به زبانهای دیگر علاقه ای ندارد.

 

شاهین
شاهین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۷ سال
متولد: تهران – ایران
از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و موسیقی داشته اما به دلایل زیادی امکان پرورش این استعداد را نداشت تا سن
۱۷ سالگی که با یادگیری گیتار پا به عالم موسیقی گذاشت. علاقه زیاد او به شعر و موسیقی ایرانی عامل اصلی برای شرکت او در آکادمی موسیقی گوگوش بوده. شاهین مایل بوده تا از دور نخست در این آکادمی شرکت کند اما باز هم مشکلاتی مانند کار و درس مانع از آن شده بود تا امسال که عزم خودش را جزم کرد تا این دوره را از دست ندهد. شاهین معتقد هستش که رقابت بین هنرجوها شدید خواهد بود چون همه توانایی بالایی دارن.

مجید
عکس مجید در گوگوش آکادمی 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن:۲۰ سال
متولد: دبی – امارات متحده عربی
مجید با خوی گرم خوزستانی از اسکاتلند سرد، شهر گلاسکو به لندن آمده تا شانس و استعداد خودش را در آکادمی موسیقی گوگوش محک بزنه. اولین باری که او جذب موسیقی شد بر میگرده به شرکت در یک جشن تولد زمانی که او ۸ سال بیشتر نداشت و تحت تاثیر نواختن گیتار توسط دو جوان در آن مهمانی قرار گرفت. بعد از آن از برادرش خواست که برایش گیتار بخرد و با شنیدن به آهنگها و تلاش در پیدا کردن نت آن با گیتار، خودش اقدام به یادگیری این ساز کرد. به گفته خودش صحبت و ملاقات نزدیک با استادان آکادمی تجربه بزرگی برای او بوده.

امیربهمن
امیر بهمن در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۲ سال
تولد: چهارمحال و بختیاری – ایران
او که از شهر بن در آلمان آمده تا در این دوره از آکادمی شرکت کند، صدایش را وسیله ارتباط و راه رساندن پیامش به همه ایرانی ها میدونه و خوانندگی را از خواندن در محافل خصوصی و عروسی ها شروع کرده. از آنجایی که کل اعضای خانواده او طبع و استعداد خواندن را دارند، امیربهمن هم حس خوبی نسبت به خوانندگی دارد اما نسبت به عاقبت کارش در آکادمی موسیقی گوگوش زیاد خوشبین نیست. هدف اصلی اش استفاده از تجربه بزرگانی مانند خانم گوگوش و آقای هومن خلعتبری است تا بتواند در آینده از این تجربه بهره ببرد. سبک مورد علاقه او موسیقی پاپ و سنتی است.

 

آریا
آریا در گوگوش آکادمی

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

 

سن: ۲۸ سال
متولد: تهران – ایران
تشویق خانواده و دوستانش باعث شد که بیشتر به استعدادش برای خوانندگی بها بده ولی خودش صدای خودش رو بسیار معمولی میدونه. او وقتی در ایران سری های گذشته آکادمی موسیقی گوگوش می دید تاسف می خورد که چرا این امکانات در ایران مهیا نیست و تصمیم گرفت که به لندن بیاد تا در سری آینده آکادمی موسقی گوگوش شرکت کنه و بالاخره همت خودش و کمک برادرانش او را سال پیش به لندن آورد.
آریا خیلی بی ریا اعلام میکنه ادعایی برای صداش نداره و در دوران کودکی امکاناتی برای پرورش صداش نداشته. به همین دلیل حضور در کنار استادان آکادمی را غنیمت میشماره و اونو نه تنها فرصتی برای یادگیری می داند بلکه شروع کار موسیقی یایی خود می پندارد.

امیرحسین
امیر حسین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۶ سال
متولد: تهران – ایران
ساکن نروژ و فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل. در حال حاضر یک پروژه طراحی لباس هم با همکاری خواهرش انجام می دهد. امیرحسین از طرفدارهای موسیقی پاپ و سنتی ایرانی هستش و معتقد است که موسیقی سنتی به درک بهتر موسیقی کمک میکند. از زمانی که با برنامه آکادمی موسیقی گوگوش آشنا شده دوست داشته در آن شرکت کند و در این دوره موفق شده که این کار را بکنه. نظر استادان آکادمی برای امیرحسین خیلی مهم هستش. خودش میگه ‘یه کامنت خانم گوگوش یا آقای خلعتبری برای من بس هستش، نه به این معنی که میرم و خواننده میشم نه… از این نظر که میفهمم آیا واقعا به درد خوانندگی میخورم یا نه’ او آکادمی رو یک آغاز برای خودش تلقی می کند.

ندا
ندا در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۳ سال
متولد: کاسل – آلمان
هموطنهای خراسانی هم حواسشون جمع باشه که ندا خانم اصلیت مشهدی دارند. به تازگی تحصیلات دانشگاهی خودش رو در رشته مدیریت بیمه در آلمان به پایان رسانده. موسیقی و خوانندگی از بزرگترین علایقش از دوران کودکی تا کنون  بوده و معتقد هستش صدای خوبی برای سبک پاپ و جاز داره. در سن ۱۴ سالگی یک گروه موسیقی تشکیل داد و پس از دو سال یک گروه دیگر درست کرد که باعث آشنا شدن با بهترین دوستش شد. روزی دختر خاله ندا به او ایمیل میزنه و از اون می خواهد که حتما در آکادمی موسیقی گوگوش شرکت کنه. ندا هم بعد از نگاه کردن چند ویدیو از دوره های پیش تصمیم می گیرد این کار را بکند. خودش میگه ‘من داورهای برنامه هایی مثل ایکس فاکتور رو قبول ندارم چون خیلی هاشون خواننده نیستند و فقط تهیه کننده هستند ولی از داوران آکادمی موسیقی گوگوش خوشم میاد و قبولشون دارم’. با اعتماد به نفس زیادی وارد این مسابقات شده و همیشه یک جمله رو در ذهن خودش تکرار میکنه:

Music was my first love and will be my last, to live without my music would be impossible to do in this world of trouble, my music put me through
سن: ۲۰ سال
متولد: استکهلم – سوئد
تهرانی ها هم در این دوره بدون نماینده نیستند. روشنا که به تازگی وارد بیستمین سال زندگی خودش شده هم راه زیادی رو از سوئد آمده تا در آکادمی موسیقی گوگوش شرکت کنه. اودر حال حاضر اکثر وقت و انرژی اش رو برای تقویت و پروراندن صداش گذاشته و آرزو میکنه که روزی بتونه علاوه بر زبان انگلیسی به فارسی هم بتونه شعر بگه و آنرا بخونه.
پدر روشنا الگویی خوب برای خوانندگی او بوده و از اینکه ممکنه آهنگهای خانم گوگوش رو در حضور خودشون بخونه بسیار هیجان زده هست.
سن: ۱۸ سال
متولد: برمینگام – انگلستان
خودش به شوخی میگه وقتی ازش می پرسند اهل کجاست جواب میده تروژن که ترکیبی از ترک – روس و پرشین است ولی قلبا خودش را ایرانی میدونه. از ۴ سالگی به آموختن موسیقی پرداخته و از همان هنگام هم به خوانندگی علاقه داشته. قادر به نواختن هفت نوع ساز مختلف است و با تشویق های پدرش در ۹ سالگی شروع به آموختن خوانندگی در اپرا کرد. سبک مورد علاقه اش برای خواندن اپراتیک پاپ است که ترکیب موسیقی پاپ با اپرا می باشد.
دلسا تجربه شرکت درمسابقات ایکس فاکتور رو هم داره  و علارغم راهیابی به دوره بعد به دلیل مشغولیتهای درسی موفق به ادامه رقابت در ایکس فاکتور نشد. دلسا دوست داره در آینده دندانپزشک بشه.

منبع : لوسی

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نهال گفته
۱۶ بهمن ۱۳۹۱

فقط ادرین خدایا ازت خواهش میکنم کاری کن تا ادرین بتونه نفر اول بشه خواهش میکنم خدا به ادرین جونم کمک کن


مارال گفته
۲۲ بهمن ۱۳۹۱

خدایا به حرف نهال گوش نده.نهال خانوم مطمن باش مجیدجونم اول میشه.خدایا ازت می خوام به مجیدونداکمک کنی تا اول ودوم شن.


غزال گفته
۲۲ بهمن ۱۳۹۱

نهال باهات موافقم کاشکی آدرین نفر اول بشه


نانا گفته
۲۴ بهمن ۱۳۹۱

خدایا فقط ادریننننننننننننننننننننننننننننن


یاسمن گفته
۲۴ بهمن ۱۳۹۱

خدایا کمک کن امیر حسین یا ندا یا روشنا یا دلسا قبول شن


پری گفته
۲۵ بهمن ۱۳۹۱

فقط وفقط مجید جونم باید برنده شه چون بقیشون اصلا به پاش .میرسن من بهت قول میدم مجید عزیزم تونظر سنجی بهت رای بدم خالصانه عاشقه صداو مهربونیاتم و اون لبخندای قشنگت .خدایا کمکش کن خواهش میکنم….
دوست دارم


پری گفته
۲۵ بهمن ۱۳۹۱

مجید جونم از همشون بهتره خدایا کمکش کن اون برنده بشه …خیلی دوست دارم مجید جون


سروش گفته
۲۵ بهمن ۱۳۹۱

داش امیر(بهمن) پرچم بالاست


asal گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

من که میگم فقط امیر جون اول بشه


ساناز گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

به نظر من همه بچه ها خوب بودن ولی امیر من عاشقققققققققق امیرم از خدا میخوام که یبات بالا حالا نفر اول نشد اشکالی نداره فقط حذف نشه ای خدا کمکش کن!!!!


mozhgan گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

امیدوارم ارمیا وامیرحسین وندا از اول تا سوم بشن
.


یلدا گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

نه خدایا روشنا اول نشه وای با اون صداشو طرز خوندنش همشون خوبن به جز روشنا و احسان


Mahsa گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

فقط امیرحسین وادرین


Shayan گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

ازدخترادلسا وارمیا


نیلوفر گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

فقط امییییییییر


مارال گفته
۲۶ بهمن ۱۳۹۱

فقط امیر بهمن..خداکنه تا اخر باشه….خیلی دوسش دارم


شادی گفته
۲۷ بهمن ۱۳۹۱

فقط ادرین
عاشقققتم عزیزم موفق باشی عزیزم


Elnaz گفته
۲۷ بهمن ۱۳۹۱

Khodayaaaaaaaaa faghat adriano aval kon eltemaset mikonaaaaam just adrian


شیرین گفته
۲۷ بهمن ۱۳۹۱

امیدوام ارمیا برنده بشه چون واقعا شخصیتش رو دوست دارم


عاشق گفته
۲۷ بهمن ۱۳۹۱

فقط امیر بهمن (عشق من) اول میشه


خوش تیپ گفته
۲۸ بهمن ۱۳۹۱

خداوندا به حرف هیچ کدوم از اینا توجه نکن. اون دختر چادریه رو اول کن


amir گفته
۲۸ بهمن ۱۳۹۱

خدا جونم فقط به حرف من گوش بده کاری کن امیرحسین اول شه


بی نام گفته
۲۸ بهمن ۱۳۹۱

خدا کنه مجید اول بشه خیلیییییی باحالههههههه


nafas گفته
۲۹ بهمن ۱۳۹۱

be nazare man majid jun aval mishe .
elahi azizam kheili ba namako shirine.


مرجان گفته
۲۹ بهمن ۱۳۹۱

من دوست دارم یه دختر اول بشه.


آنا گفته
۲۹ بهمن ۱۳۹۱

قط امیر حسن و آدرین و دلسا امیدوارم یکی از اینا برنده بشه هر سه تاشونم خیلی دوس دارم ولی امیر حسین و یه خورده بیشتر موفق باشین


سمانه گفته
۳۰ بهمن ۱۳۹۱

امسال پرچم دخترا بالاست من که عشق جاستین بیبرم دوست دارم یا ندا یا دلسا یا هلن یا ارمیا اول بشه خیلی خیلی گریه کردم وقتی روشنا حذف شد من سمانه ام تا ۷ سال دیگه ایشالا منو تو اکادمی میبینید البته ۲ سال دیگه هم میتونم برم ۱۷ سالمه ایشالا دخترا امسال ببرن همین و بس


sara گفته
۰۱ اسفند ۱۳۹۱

khoda kone ya ermia ya helen ya amirhosin va adrian barande beshan bein ina


زهرا گفته
۰۲ اسفند ۱۳۹۱

خدایابه حرف اینا گوش نده دلسا رو قبول کن…….


نادیا 10ساله گفته
۰۲ اسفند ۱۳۹۱

صدای ندا فوق العادست و من وقتی اهنگاشو گوش میدم لذت میبرم.وخییییییییییییییلی دوسش دارم


yeganeh گفته
۰۳ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید عاشقششششششششششششششششششششششششششششم


نmahsa گفته
۰۳ اسفند ۱۳۹۱

حق با ماراله فقط مجید باید اول بشه.خیلی دوست دارم مجید.یدونه ای


یه نفر گفته
۰۳ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجیــــــــــــد.خداکنه اول بشه.آمینــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتت


مهسا گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

faghat majidddddddddd.hoooraaaaaaa


زهرای ناز گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

سلام
اگه قرار باشه کسی اول بشه فاکتور اصلی صداست چون تجربه به دست میاد
توی دخترا هم فقط ارمیا صدای درست و حسابی داره اما تجربه اش کمتره مثل آوا در پارسال
ندا و سایر تجربه دارا که صدای خوبی ندارن که فایده نداره دیگه چه نیازی بود بیان آکادمی
بعدشم مدا خیلی بدصدا و بد لهجه و بدهیکله


ساناز گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

سلام
امیدوارم ارمیا برنده بشه چون صدای دلنشینی داره
لهجه هم نداره
یکی توی فیس بوک به ارمیا انتقاد کرده بود که اگه ۶و۸ بخونی هم همینطوری وای میسی بدون رقص
باید به این دوست و سایر کساننی که چنین نظری دارن بگم: نه تنها خیلی از خواننده های ایرانی بلکه حتی خوانننده هایی از فرهنگ های غربی مثل آدل هستن که واقعا سنگین اجرا میکنه و صدای فوق العاده هم داره خیلی هم سنگین و بانجابت لباس می پوشه
نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن که خوانندگی یعنی لخت شدن و حرکات عجیب غریب
خواننده در درجه اول باید صداش خوب باشه و دیگران با گوششون از شنیدن صداش لذت ببرن
لباس و رقص و چیزای دیگه اختیاریه نه اجباری
افرین به ارمیا


فرمهر گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

من از ندا،ارمیا و دلسا و امیر خوشم میاد امیدوارم ارمیا اول شه


دختر عاشق ناراحت امیدوار گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

فقط ادرین
.با این ک با بی توجهی بعضیا ک اسم خودشونو گذاشتن طرفدار حذف شدی ولی واقعاااااااا دوست د:’( :-* @-}– <3 ارم. ادرین واعتماد دارم روزی ستاره خواهی شد.


فریناز گفته
۰۴ اسفند ۱۳۹۱

از امیر و ارمیا خوشم میاد عاااااشقتونم


مهسا گفته
۰۵ اسفند ۱۳۹۱

فقط امیر حسین خودم!!فقط امیر حسین!!!!!!!!!!!!!فققققققققققققققطططططططططططط امیر حسین!یعنی فقط امیر حسین ها!!!!!!!!!فقط امیر حسین خوشکل خودم!!!!!!!!!!!!!


یه دختر گفته
۰۵ اسفند ۱۳۹۱

نه آدرین!!!!!!!!!!!!!!!!!


یاسمن گفته
۰۵ اسفند ۱۳۹۱

وااااااااااااااااااای آدرین حذف شد
من دوست داشتم اول شه

حقش نبود حذف شه واقعا
اون امیر افتضاح بود


اکبر گفته
۰۶ اسفند ۱۳۹۱

ووای خدا جون کمک گوگوش جونم اول شه فقط گوگوش


reyhane -mm گفته
۰۶ اسفند ۱۳۹۱

وااااااااااااااااااای حالا که ادرین حذف شد باید ندا جون اول بشه خدا کنه اون امیر و دلسا جمعه برن خونشون از اونجا ندا رو ببینن


دنیا و ایدا گفته
۰۶ اسفند ۱۳۹۱

امیدوارم مجید و ارمیا برنده بشن ولی بیشتر مجید


نگین گفته
۰۶ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید باید برنده بشه


یگانه گفته
۰۶ اسفند ۱۳۹۱

بی انصافی شد در حد لالیگا که ادرین حذف شد من که خیلی ناراحت شدم


fereshteh گفته
۰۷ اسفند ۱۳۹۱

man ke asheghe majidam va vasash doa mikonam va hamchenin delsa azizam ashegheshoonam miparstameshoon omidvarammovaffagh bashan vali bazam haghe adriyan nabood


اسما گفته
۰۷ اسفند ۱۳۹۱

faghat o faghat o faghat o …… delsaa!!!! delsaa joooooooooooooon!!! duset daram!!!! <3 :*


فاطمه گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

من عاشق مجید هستم برای این که اول بشه خییییییییییلی دعا می کنم
مجید جونم امید وارم بهترین خواننده ی اکادمی بشی من به تو افتخار میکنم
فاطمه ۱۸ ساله از تهران


فاطمه گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

امیدوارم مجید جونم دوست دختر نداشته باشی چون دلم خیلی میشکنه


نیلوفر گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

از امیر حسین خیلی بدم میاد ، خدا کنه مجید ببره


میلاد گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

چراخودتون رواذیت می کنید!مجید اول میشه!حقشه!


مسی گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

فقط ارمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا


amino asid گفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۱

به نظر من که امیر بهمن حقش بووووود بمونه چون صداش خوبه بعدشم کسی قراره بمونه که اکثر مردم بهش رای بدن نه این که دو سه نفر بیان خودشونو بکشن…..در ضمن امیر بهن میتونه خیلی بهتر باشه که بایدم بشه


saman گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

پرچم مجید بالاست


امیر گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

فقط ارمیاااااااا.همین!


ghazaleh گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

حالا که آدرین نیست دوسدارم مجید اول بشه.ودوسدارم جمعه شب شاهد حذف شدن امیرباشم.


فاطمه گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

اگه امیر حسین مرد بود باید دست میکشید تو چشش او نوقت میگفت من آرایش نمی کنم ….بگذریم ولی خدایی حیف آدرین باید ندا حذف میشد……


فاطمه گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

امیر حسین یه من خط چشم کشیده….فقط ارمیا و مجییییییییید


sepideh گفته
۰۹ اسفند ۱۳۹۱

فقط آدریییییییییییییییییییییییییییییییین از دخترا هم ارمیا


زحل گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

فقط امیرحسین و ارمیا بقیه نه صدا دارن نه استعداد


نوشین گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

خدایاامیرحسین اول شه البته ادرینم دوست داشتم ولی نشددیگه ارمیاهم خوبه.


zahra گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

امیرحسین اول میشه همه البوماش رو میخرم شبیه عشقم هم هستی


hanie گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجیییییییییییییییییییییییییییید


مناجون گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

ازپسرا مجید اوله از دخترا ندا


دوگوش گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

خدایا به حرف هیچ کس گوش نده فقط حرف منو گوش بده فقط اون دختر با حجابه رو ببر بهشت خواهش می کنم خواهش


نستراداموس گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

می خواید بگم اخرش چی می شه : مجید دماغشو عمل می کنه خروسک امیر خوب میشه ندا در اثر جیغ زیاد هنجرش پاره می شه امیر حسین ریملش تموم میشه دلسا در اثر اضطراب شدید لاغر می شه هومن خلعتبری موهاش در میاد اررررمیا هم میره بهشت


الیس گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

به نظر من ارمیا اگه میخواد خواننده حرفه ای بشه باید حجابش رو برداره چون معلوم نیست کدوم وریه, فقط شده یه الت دست برای آکادمی تا بتونن بیننده های محجبه رو جلب کنه کاملا معلومه بهش حقیر نگاه میکنن وقتی خود هومن میگه تفاوتش حس میشه یا باید بذاره کنار حجاب رو یا دور خوانندکی رو خط بکشه و برای محجبه ها بی شخصیتی نیاره بی تعصب و هرگونه جانبداری میگمذ فقط داره به کمپانی من و تو و سرمایه داری اونها کمک میکنه


یه دوست گفته
۱۰ اسفند ۱۳۹۱

طرفدارای آدرین خیت شدیدااا!!! ما طرفدار های امیر (همشهری هاش) نمیذاریم حذف بشه!! فقط امممممیر


رویا گفته
۱۱ اسفند ۱۳۹۱

خدا کنه امیر بهمن اول بشه


dorna501 گفته
۱۱ اسفند ۱۳۹۱

فقط امیییییییییییییییییییییییییییییربهمن دیوونشم خیلی با شخصیتو آقاس قیافه و تیپش هم که توپه!اجرای آخرش هم که خیلی خوب بود امیدوارم تا فینال بالا بیاد


Mahsa گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید
عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم


یکی که عاشقه امیر حسینه گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

فقط امیر حسین. عاشقشم.البته عاشق روشنا هم هستم


مریم گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

فقط اممممممممرررررر و ارمیییییییییییاااا


امیر حسین گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

مجید جوونم خیلی دوستت دارم.صدات خیلی قشنگه.خیلی مهربونی عزیزم.
امیر حسن توام خیلی دوستت دارم


آیسا گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

مجید خیلی دوستت دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم


saba گفته
۱۲ اسفند ۱۳۹۱

وااااای فقط امییییییییییییییییییییییر عاششششششششققققششم…اول میشه اول میشه


behnoosh گفته
۱۳ اسفند ۱۳۹۱

مجیدجون فقط تو


وحیده گفته
۱۳ اسفند ۱۳۹۱

هرکی میخاد اول بشه بشه جز امیر بهمن


پگاه گفته
۱۳ اسفند ۱۳۹۱

به نظر من ادم باید به اجرای ادما رای بده نه به کسی که بد خونده و به خاطر همین چون دلش براش میسوزه .ولی خدای ارمیا توی ۳تا اجرایی که داشت صداش فوق العاده جذاب و دلنشین بود .بعدشم میخواست به کسایی که ارمیا رو به خاطر محجبه بودنش دوست ندارن بگم یک خواننده باید صدا داشته باشه نه به قول شکیرا رقص شاید به خاطر همینه که ما توی ایران خواننده های زیادی رو نداریم چون همه ی کسایی که صدا داشتن فکر کردن برای محبوبیت خودشون باید برقصن و چون توی ایران چنین موقعیتی وجود نداره مجبور شدن به خارج از کشور برن
نمونش هم شادمهر


laleh گفته
۱۴ اسفند ۱۳۹۱

فقط امیربهمن و مجید


آرمین گفته
۱۴ اسفند ۱۳۹۱

این امیر دیگه شورشو بآون صداش دراورده پسره اصلا بلد نیست بخونه


یگانه گفته
۱۴ اسفند ۱۳۹۱

faghat amir hoooooooooooooosein


الی گفته
۱۴ اسفند ۱۳۹۱

فقط فقط فقط ارمیا جوووووووووووووووون عزیزم بایدبرنده بشه.


ریما گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

سلام ادرین نباید حذف می شدی دوستت دارم تولدتت هم مبارک


مهدی از گناوه گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

سلام اکادمی بدون آدرین حال نمیده


آرمین گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

مجیدجون عاشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققتم عاشقانه و صادقانه همیشه بهت رای دادم انشا الله ارمیا حذف بشه


چشم خوشگله گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام من از آدرین خیلیییییییییی خوشم می اومد ولییییییییییی حیف حذف شد ولییییییییییی حالا دوست دارم ارمیا برنده بشههههه و امیر و امیرحسین حذف بشن


مریم جون گفته گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

مجید جونم اول میشه خودتونو خسته نکنید
مجید خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوستت دارم عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم
عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززمی


anna گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

vay delsa jon chera hazf shodi akhe?????????


shakiba گفته
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجیییییییییییییییییییییییییییید !به نظرم از همه بهتره! درشمندخترا اینقدر بهجون هم نیفتید اونا اصلا شما رومیشناسن که دیوونشون شدین


ثنا گفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۱

امیرحسین عاشقتم جوجو………..!!!!


تیام گفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۱

من دوست دارم ندا برنده شه


ایسا گفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۱

عاشقتممممممممممممممممم ندامن۱۶سالمه دیونه ی صداتم


anita گفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۱

faghad amir hossein vaghan ham sedash ghashange ham ghiafash ham tipesh az har lahaz fogoladast va bayad un barande beshe


jessica گفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۱

بجه ها با هم دوست باشین. اخر یکی برنده میشه دیگه. چرا حرص میخورین؟؟


ثمین گفته
۱۷ اسفند ۱۳۹۱

دیروز تولد ادرین بود بهش تبریک میگم ولی اصلا ازش خو شم نمیاد عشق من ندا دوست دارم دیوووووووووووووووو وووونتم عشقم بوووووووووووووس


سارا گفته
۱۷ اسفند ۱۳۹۱

دیگه اخه این که معلومه فقط امیر حسین


رویاومهدیه گفته
۱۷ اسفند ۱۳۹۱

امیدوارم ندا اول شه
ما دو خواهر عاشششششششقش هستیم
و براش آرزو موفقیت می کنیم


sara گفته
۱۷ اسفند ۱۳۹۱

از صدای مجید متنفرم و نمی تونم قبول کنم که ایتقدر طرندار داشته باشه ان شا ا… که جمعه حذف میشه . اگه تا حالا مونده به خاطر ابادانی بودنش


asma گفته
۱۷ اسفند ۱۳۹۱

امیر حسین جووووونم اول میشه


milad گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

همه خوب خوندن ولی حیف شد که دلسا جون حذف شد امیدوارم امیر اول بشه بعدش ارمیا


تبسم گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

مجید مجید مجید
فقط مجید رو عشقه
امیدوارم اول بشه


شکیبا گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

من که روشنا و آدرین رو دوست داشتم که حذف شدن الان امیدم به امیر حسینه…


roksana گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

فقط ارمیا و امیر حسین


sareh گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

سلام من خیلی خیلی خیلی مجید و امیربمهن را دوست دارم مخصوصا مجید هم شهری عزیزم iiiiiiiii llllllllllooooovvvvvvveeeeeeeeeee yyyyyyyyooooouuuuuuuu majid مجید دوست داریم مجید دوست داریم امیربهمن گناه داشت که حذف شد ولی باید البوم بده بیرون همچنین مجید جان داداشی گل (ساره ۱۲ ساله از خوزستان)


۱۸ اسفند ۱۳۹۱

ما عاشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقه امیر و امیر حسینیم چشمه دوستانی که نمیتونن ببینن کور


حمید گفته
۱۸ اسفند ۱۳۹۱

خوب شد امیر حذف شد دلم خنک شد آخه هیچی بلد نبود


سارا گفته
۱۹ اسفند ۱۳۹۱

من وخانوادم فقط ارمیا.اما…همش فکرمیکردیم بخاطرسیاست شبکه من وتوحذف میشه.ولی تاحالاکه مونده مطمئنم نفراوله.صداش جزءصداهای به یادماندنی وخاصه.تجربشم بدست بیاره میتونه موفق باشه.


nazanin گفته
۱۹ اسفند ۱۳۹۱

be nazare man sedaye amirhossein az hame behtare va liaghatesho dare k aval she,be nazare man aval :amirhossein dovom :ermiast sevomam:neda


شوت گفته
۲۰ اسفند ۱۳۹۱

به حول و قوه الهی هومن خلعتبری اول میشه.


صبا گفته
۲۰ اسفند ۱۳۹۱

من میگم فقط یاارمیااول میشه یاندا؟


ساملینا گفته
۲۰ اسفند ۱۳۹۱

اخه چرا چرا چرا دارین خودتونو میکشین هان؟ادرین امیر و …رفتن فقط چند نفردیگه موندن اما خودمونیما چقدر ادرینو امیرحسین خوشگلن چشمم روشونه هههه


هانیه گفته
۲۱ اسفند ۱۳۹۱

ای جان!!!!!من که عاشق امیرم بودم ولی متاسفانه حذف شد… ایکن تاسف خوردن…. ولی خب الانم دبگه فقط ۴ نفر موندن فقط خالصانه دعا میکنم ارمیا برنده مسابقه نباشه… جون واقعا از شخصیتش بدم میاد.. ارزوی موفقیت برای هنر جویان آکادمی


افسون گفته
۲۲ اسفند ۱۳۹۱

اول از همه احسان صدای قشنگ و جذابی داشت که بیچاره را حذف کردن۰ بعدش آدرین که اونم همین بلا به سرش اومد…. و اما این امیر بهمن خجالت نمیکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من خودش باید انصراف میداد با این خوندنش


هم شهری ندا جون گفته
۲۳ اسفند ۱۳۹۱

فقط ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا


بهنوش گفته
۲۳ اسفند ۱۳۹۱

به همتون قول میدم مجید اول میشه


MAEDE گفته
۲۴ اسفند ۱۳۹۱

من فکر میکنم اون چند نفر دیگه مردن که نیستن


toutia گفته
۲۴ اسفند ۱۳۹۱

majid


حنانه گفته
۲۴ اسفند ۱۳۹۱

من که میگم فقط وفقطامیرحسین مخصوصابااون اهنگش اهنگ یه مرد


حنانه گفته
۲۴ اسفند ۱۳۹۱

خانوماجوزده نشین امیربهمن ازدواج کرده یه نگاه به دست چپش کردین استغفرلله بچه های این زمونه چی شدن


صبا گفته
۲۵ اسفند ۱۳۹۱

دلسا جون عاشقتم


امیر محمد گفته
۲۵ اسفند ۱۳۹۱

خدددددااااااایییییییااااا چچچچچچچرررررراااااااااا امیر حسین رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


شاشا گفته
۲۶ اسفند ۱۳۹۱

motaefane hame besoorat ahamiat midan inja baayad seda baratoon mohem bashe ke sedaye amir hoosein ke motasefane hazf shod va neda va majid aliie omidavaram har ki sedash khuube piroooz she


negar گفته
۲۶ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید جونم عااااااااااشقتم تکی به مولا تا اخرش به خودت رای میدم دوستت دارم


عرفان گفته
۲۶ اسفند ۱۳۹۱

برو بابا میاین چرت و پرت مینویسین
فقط ارمیا
انشاءالله اول میشه
اگه هم نشد طوری نیست فقط ندا با اون صدای جیغ و زننده اش اول نشه
اه اه


مریم گفته
۲۶ اسفند ۱۳۹۱

فققققققققققت ارمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااا


هانا گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

ندا اول میشه مجید دوم میشه حالا نوبت بدترین کس اکادمی موسیقى گوگوش ارمیا ارمیا بأید بجاى روشنا حذف میشد که. نشد ارمیا سوم
میشد
پایان


مرجان گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

از دخترا فقط ندا از پسرا هم مجید خدا کنه ارمیا حذف شه خیلی ازش بدم میاد نمی دونم چرا اومد بالا تو رو خدا به مجید و ندا رای بدید اگه ارمیا اول بشه خودمو کشتم ها


مهروز گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

مجییییییید مجید و ندا فقط مجیدوندا از ارمیا بدم میاد فقططططططط به ندااااااااااااا و مجیییییییییید جونتون رای بدید. خدا ازت نگذره یار ازت نمیگذرم یار تو رو خدا به ارمیا رای ندید امیرحسینو صداشو دوست داشتم حیفففف


مهسا و مریم گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

مهسا: من عاشقه امیر بودم حالا که حذف شد دیگه طرفداره مجیدم
مریم: فقط امیرحسین وارمیا!!! هیچکدومتون هنرمند نیستید که بفهمید


شیلاااا گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

طرفدارای امیربهمن و آدرین خواهش میکنم به مجید رای بدین تا اول بشه…لا اقل همه میدونیم که ندا حقش اول شدن نیست


یاسی گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

ه همشون ارمیا ب


نگین گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید لیاقت اول شدن رو داره


علی گفته
۲۷ اسفند ۱۳۹۱

خدایا من که انقدر دوست دارم
به مجید جونم کمک کن


neda گفته
۲۸ اسفند ۱۳۹۱

فقط فقط فقط امیرجونم.عاشقشم بااینکه حذف شد ولی بااازم دوسش دارم خیلی خیلی خیلی……..


SARA گفته
۲۸ اسفند ۱۳۹۱

امیرحسین عشقمه…میمیرم براش..
خدایی حقش نبود حذف بشه،باید مجید بی خاصیت حذف میشد.
ای وااااااااااااااااااااای


neda گفته
۲۸ اسفند ۱۳۹۱

امیرجونم واقعا عاشقتم…به صدات کاری ندارم خودتو عشقه…دوست دارم خیلی زیاااااد


ملیکا گفته
۲۸ اسفند ۱۳۹۱

دوست داشتم امیر حسین اول بشه اما…….خوب قسمت نبود امیدوارم اونی که حقشه و زندگی ایندش با اول شدن بهتر میشه اول بشه.


سارا گفته
۲۹ اسفند ۱۳۹۱

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااکنه نداجونم اول شه قسمت امیرحسن جونم که نشد لاقل ندابشه مجیدوارمیابسووووووووووزن


سارا2 گفته
۲۹ اسفند ۱۳۹۱

فقط مجید جونم باید اول شه همین و بس


azade گفته
۲۹ اسفند ۱۳۹۱

vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay khoda cheghadr amir hosein man doset darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm aznazare man to behtarini


نیلوفر گفته
۳۰ اسفند ۱۳۹۱

باسلام و درود خدایا من خیلی آدرین رو دوست داشتم و شهامت دارم بگم آدرین عاشقتم خداکنه پیامم رو بخونی ولی حیف شد حذف شدی خیلی گریه کردم امیر حسینم که حذف شد باز بدتر ولی خداکنه ندا اول بشه…..دووووووووووسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتددددددددااااااااااااااااااااررررررررررررررررممممممممممممممم.آدرین و امیرحسین عزیز عاشقتونم


محمد گفته
۳۰ اسفند ۱۳۹۱

مجید جان ما تورا دوست داریم و از تو حمایت می کنیم


saba گفته
۳۰ اسفند ۱۳۹۱

اصلاحق مجیدنیست که اول بشه بااین شانسی که داره شایدشد……!!!!!!


saman گفته
۰۲ فروردین ۱۳۹۲

لطفا به مجید رای بدهیدمجیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد


سارا گفته
۰۵ فروردین ۱۳۹۲

فقط فقط مجید جونم عشقمه


فرزانه گفته
۱۴ فروردین ۱۳۹۲

فقط ارمیا و امیر حسین که من میدونستم ارمیا برنده میشه و شد هیییییییییی


یاس گفته
۱۴ فروردین ۱۳۹۲

فقط امیر عشقم جونمه امیر شماهم بی خودی به صدای نازنینش توهین نکنید


آدرین گفته
۱۴ فروردین ۱۳۹۲

فقط و فقط و فقط و فقط وفقط وفقط آدرینننننننننننننننننننن و دلسااااااااا و مجیددددد


اناهیتا گفته
۱۵ فروردین ۱۳۹۲

ندا جان دوستت دارم فراوان مهم نیست چندم شدی مهم اینه که تو دل مردم اول شدی چون میدونم برنده رو گوگوش انتخاب کرده زیاد ناراحت نشدم میخوام هر چه زودتر ازت کلیپ،آلبوم و کنسرت ببینم و بشنوم اگر نشنوم گوگوش مقصره و هرچی میدانم تو سایت میذارم.راستی ما چهار نفره برات بیست تا رای جمع کرده بودیم تو ایران بدون افراد دیگه ای که میدونستیم بهت رای میدن و خانواده هامون


فرزانه گفته
۱۵ فروردین ۱۳۹۲

من عاشق صدای مجیدم . از ارمیا هم متنفرم
بچه ها طرفدار هر کیم هستین به مجید رایبدین اونا بعدا خواننده شن معروف میشن بابا


زری گفته
۱۷ فروردین ۱۳۹۲

فقط هلن ودلسا جون عاشقتونم امی بهمن وامیر هسین خیلی خوشگل می خونین


دیوونه گفته
۱۷ فروردین ۱۳۹۲

من دیوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونه امیررررررر حسینم در حد مرگ روانیشمممممممممم


سارا گفته
۱۹ فروردین ۱۳۹۲

مجید خدا بگم چیکارت کنه منو دیوونه خودت کردی رفت ….


mahya گفته
۱۹ فروردین ۱۳۹۲

واقعا براتون متاسفم … مجید باید بره دماغشو عمل کنه . اخه اقای تو دماغی هم شد خواننده ………. هیچی امیرحسین نمی شه . واقعا حرف نداشت . به نظر من اول باید امیرحسین میشد ، دومم ارمیا سومم ندا . بقیشون به هیچ دردی نمی خوردن .


روشنا گفته
۱۹ فروردین ۱۳۹۲

روشنا love


سارا گفته
۲۱ فروردین ۱۳۹۲

امیرحسین کیه دیگه؟؟ خواننده ای که هر آهنگی رو دوست نداشته باشه گند بزنه توش که نمیشه بهش گفت خواننده.
فقط مجیدو عشقه که هر آهنگی بهش میدن از پسش برمیاد حتی اگه به سبکش نخوره مثل فتنه. خداییش میخوام ببینم اگه اون آهنگو میدادن به امیر حسین چه گندی می زد. صداشم عالیه و پر از احساس، برخلاف بعضیا که فقط بلدن بلند بخونن ولی یه ذره احساس تو خوندنشون نیست
مجید جون عشقمی، نفسمی واسه من فقط خودت اولی!


فاطمه گفته
۲۴ فروردین ۱۳۹۲

دیدید که ارمیااول شد اخ جون


مریم گفته
۲۴ فروردین ۱۳۹۲

بچه هاچراحرف ازاحسان که صداش خیلی قشنگه نمی زنید دلم براش سوخت.


اناهیتا گفته
۳۰ فروردین ۱۳۹۲

نداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خواهش میکنم کلیپ بدههههههههههههههه خواهشششششششششششش


قاسم گفته
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

امیر الهی بمیره آدرین جونم بهخاطر اون حذف شد ایشالا همانظور آدرین اشک ریخت اون هم اشک بریزه .برای من آدرین اول مجید باحاله دوم و دلسا جونم سوم .منم اسمم دلساست .بای عشق من آدررین


نگار گفته
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

کاش ندا اول می شد امیرحسین دوم دلسا سوم اینجوری بهتر بود آخه به ارمیا میاد خواننده باشه؟؟؟؟؟؟؟


آریانا گفته
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

مریم جان آره راست میگی احسانم صداش قشنگه ولی استرسش کار دستش داد چون خدایی شب اول جزو ضعیف ترینا بود تو آهنگ گروهیشونم مشخص بود دلسا و مجید که از همه کوچیکترن و تجربه خوانندگی ندارن خیلی راحت تر و بهتر از اون اجرا کردن به نظر من اگه کس دیگه ای جز احسان حذف می شد نامردی بود
در هر صورت من که طرفدار مجید جونم و کلا عاششششششقشمم
دوست داشتم اینطوری باشه
مجید اول
امیرحسین دوم
ندا سوم


ناشناس گفته
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

فقط فقط اول مجید وبعدامیرحسین.


فاطمه گفته
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

درجواب قاسم خوب شد که ادرین حذف شد وادرین خودش بره بمیره هه هه هه هه هه هه


امیرحسین گفته
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

من امیرحسنم ولی باید به نستراداموس بگم عزیزم کور بودی که تو پشت صحنه دستمال به صورتم کشیدم


7 گفته
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

با امیرحسین موافقم نستر اداموس


زهرا آریایی گفته
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

نفر اول باید امیرحسین میشد دوم هم ندا خانم نفر سوم هم حالا یکی میشد دیگه یا ارمیا یا دلسا و یا روشنا… حق امیرحسین و ندا خورده شد حیف اون صدای امیر حسین عزیز خییییییللللللیییییی دوست داااارم


محمد گفته
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

خدارو شکر که ارمیا اول شد واقعا که هم خیلی خیلی صداش قشنگ بود هم حجاب رو رعایت میکرد و به پسرا دست نمی داد


دلارام گفته
۰۱ تیر ۱۳۹۲

پس این هلن بیچاره چی هیچ کس یادی از اون نکرد ولی خوب شد که این امیره نادون حذف شد ولی کاش بجای ارمیا مجید اول میشد نداهم باید همون اول حذف میشد ادرین میومد بالا ولی خدارو شکر این امیر صدا قدقدی حذف شد


سارا گفته
۰۸ تیر ۱۳۹۲

فقط مجید عششششقه با اون خنده های نازش بعدشم آدرین و دلسا


bardia گفته
۱۳ مرداد ۱۳۹۲

خدایا یه کاری کن هیچکدوم از هنرجویان اکادمی اول نشن مخصوصا ارمیا


p گفته
۱۶ مرداد ۱۳۹۲

kash majid aval mishod haghesh khorde shod vali az nazare hameye tarafdarash majid joooooon avale!


هستی گفته
۰۹ شهریور ۱۳۹۲

ارمیا دوووووووووووووووووست داریم طرفدارانت نزدیک ۶۹۰۰۰۰۰۰ از ایرانی ها هستند


آرزو گفته
۱۰ شهریور ۱۳۹۲

هستی خانم منم ارمیا رو دوست دارم البته بعد از مجید … ولی موندم تو این آمارو از کجا آوردی


رضا گفته
۲۸ شهریور ۱۳۹۲

من طرفدار سرسخت مجید جون هستم کسی میدونه چطوری میشه باهاش ارتباط برقرار کرد؟


Mehdi.Hosseini |Admin Loosi| گفته
۲۸ شهریور ۱۳۹۲

از طریق پیج فیسبوکشون


رضا گفته
۲۸ شهریور ۱۳۹۲

فقط فیسبوک


رضا گفته
۲۸ شهریور ۱۳۹۲

فقط از فیسبوک میشه ارتباط برقرار کرد؟


عسل گفته
۲۰ مهر ۱۳۹۲

انصافااین دوره ازآکادمی خیلی حرص آوربود.نه؟


بهار گفته
۲۹ آبان ۱۳۹۲

مرسی خیلی عالی بود منم امسال اکادمی شرکت کردم میبینمتون اهل لندن هستم


بهاره گفته
۱۵ دی ۱۳۹۲

بهارجان امسال ک آکادمی برگزار نمیشه!!یعنی من این طور شنیدم


سبا گفته
۱۸ دی ۱۳۹۲

مجید ندا ادرین امیر و امیرحسین هلن دلسا روشنا همششششون عااااااااااااالین فرقی نمیکنه کدومشون اول بشن


سبا گفته
۱۸ دی ۱۳۹۲

شما اینجورررررر فکر نکمیکنیییییییییییییییییییییییییییییید ایا


نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :

متن نظر :