مطالب
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
خانه » اختصاصی ما » عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش ۲۰۱۳

عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش ۲۰۱۳

عکس و بیوگرافی تمامی شرکت کنندگان آکادمی گوگوش ۲۰۱۳

امروز عکس و خبری از آرمیا شرکت کننده محجبه آکادمی گوگوش گذاشتم که خیلی استقبال شد بنا به درخواست شما عزیزان عکس و اطلاعاتی در مورد بقیه شرکت کنندگان هم گذاشتم امیدوارم مورد رضایت شما دوستان باشه

پست مربوط به آرمیا

 

شهرزاد
شهرزاد در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

 

سن: ۲۶ سال
متولد: تهران – ایران
فکر میکرد که اعتماد به نفس شرکت در چنین رقابتی را نداشته باشه ولی تشویق اطرافیان و اشتیاق زیاد او به موسیقی باعث شد که بر این ترس غلبه کند.همیشه آرزو می کرده که در یکی از کنسرتهای خانم گوگوش بتونه یکی از صندلی های ردیف اول را داشته باشه و حالا میگه خیلی خوشحاله که میتونه رو در روی خانم گوگوش بشینه و از او درس بگیره و با او صحبت کنه.
مانند پدرش که نوازنده سازهای زهی هستند، شهرزاد هم به نواختن گیتار کلاسیک پرداخت.  پدر او مشوق اصلی برای پیوستن به عالم موسیقی بوده وعلارقم وجود امکاناتی برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی، شهرزاد وارد عالم هنر شد و تحصیلات موسیقی یایی خودش رو در تهران زیر نظر استادان بزرگی می گذراند تا اینکه در ۵ سال پیش تصمیم به آمدن به لندن را گرفت.

 

آدرین
ادرین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۳ سال
متولد: تهران – ایران
از منطقه گیشای تهران و ساکن لندن. آدرین نه فقط برای محبوبت و شهرت بلکه برای اینکه عاشق خوانندگی و موسیقی است وارد آکادمی موسیقی گوگوش شده. او که با حمایت خانواده اش موفق شده چند اجرای عمومی در لندن داشته باشد با اعتماد به نفس بالایی در این رقابت شرکت خواهد کرد. مایل هستش ترانه های فارسی زبان رو بخونه و به خواندن ترانه به زبانهای دیگر علاقه ای ندارد.

 

شاهین
شاهین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۷ سال
متولد: تهران – ایران
از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و موسیقی داشته اما به دلایل زیادی امکان پرورش این استعداد را نداشت تا سن
۱۷ سالگی که با یادگیری گیتار پا به عالم موسیقی گذاشت. علاقه زیاد او به شعر و موسیقی ایرانی عامل اصلی برای شرکت او در آکادمی موسیقی گوگوش بوده. شاهین مایل بوده تا از دور نخست در این آکادمی شرکت کند اما باز هم مشکلاتی مانند کار و درس مانع از آن شده بود تا امسال که عزم خودش را جزم کرد تا این دوره را از دست ندهد. شاهین معتقد هستش که رقابت بین هنرجوها شدید خواهد بود چون همه توانایی بالایی دارن.

مجید
عکس مجید در گوگوش آکادمی 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن:۲۰ سال
متولد: دبی – امارات متحده عربی
مجید با خوی گرم خوزستانی از اسکاتلند سرد، شهر گلاسکو به لندن آمده تا شانس و استعداد خودش را در آکادمی موسیقی گوگوش محک بزنه. اولین باری که او جذب موسیقی شد بر میگرده به شرکت در یک جشن تولد زمانی که او ۸ سال بیشتر نداشت و تحت تاثیر نواختن گیتار توسط دو جوان در آن مهمانی قرار گرفت. بعد از آن از برادرش خواست که برایش گیتار بخرد و با شنیدن به آهنگها و تلاش در پیدا کردن نت آن با گیتار، خودش اقدام به یادگیری این ساز کرد. به گفته خودش صحبت و ملاقات نزدیک با استادان آکادمی تجربه بزرگی برای او بوده.

امیربهمن
امیر بهمن در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۲ سال
تولد: چهارمحال و بختیاری – ایران
او که از شهر بن در آلمان آمده تا در این دوره از آکادمی شرکت کند، صدایش را وسیله ارتباط و راه رساندن پیامش به همه ایرانی ها میدونه و خوانندگی را از خواندن در محافل خصوصی و عروسی ها شروع کرده. از آنجایی که کل اعضای خانواده او طبع و استعداد خواندن را دارند، امیربهمن هم حس خوبی نسبت به خوانندگی دارد اما نسبت به عاقبت کارش در آکادمی موسیقی گوگوش زیاد خوشبین نیست. هدف اصلی اش استفاده از تجربه بزرگانی مانند خانم گوگوش و آقای هومن خلعتبری است تا بتواند در آینده از این تجربه بهره ببرد. سبک مورد علاقه او موسیقی پاپ و سنتی است.

 

آریا
آریا در گوگوش آکادمی

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

 

سن: ۲۸ سال
متولد: تهران – ایران
تشویق خانواده و دوستانش باعث شد که بیشتر به استعدادش برای خوانندگی بها بده ولی خودش صدای خودش رو بسیار معمولی میدونه. او وقتی در ایران سری های گذشته آکادمی موسیقی گوگوش می دید تاسف می خورد که چرا این امکانات در ایران مهیا نیست و تصمیم گرفت که به لندن بیاد تا در سری آینده آکادمی موسقی گوگوش شرکت کنه و بالاخره همت خودش و کمک برادرانش او را سال پیش به لندن آورد.
آریا خیلی بی ریا اعلام میکنه ادعایی برای صداش نداره و در دوران کودکی امکاناتی برای پرورش صداش نداشته. به همین دلیل حضور در کنار استادان آکادمی را غنیمت میشماره و اونو نه تنها فرصتی برای یادگیری می داند بلکه شروع کار موسیقی یایی خود می پندارد.

امیرحسین
امیر حسین در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۶ سال
متولد: تهران – ایران
ساکن نروژ و فارغ التحصیل رشته روابط بین الملل. در حال حاضر یک پروژه طراحی لباس هم با همکاری خواهرش انجام می دهد. امیرحسین از طرفدارهای موسیقی پاپ و سنتی ایرانی هستش و معتقد است که موسیقی سنتی به درک بهتر موسیقی کمک میکند. از زمانی که با برنامه آکادمی موسیقی گوگوش آشنا شده دوست داشته در آن شرکت کند و در این دوره موفق شده که این کار را بکنه. نظر استادان آکادمی برای امیرحسین خیلی مهم هستش. خودش میگه ‘یه کامنت خانم گوگوش یا آقای خلعتبری برای من بس هستش، نه به این معنی که میرم و خواننده میشم نه… از این نظر که میفهمم آیا واقعا به درد خوانندگی میخورم یا نه’ او آکادمی رو یک آغاز برای خودش تلقی می کند.

ندا
ندا در آکادمی گوگوش 2013

تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک تنها صفحه رسمی‌ فیسبوک

سن: ۲۳ سال
متولد: کاسل – آلمان
هموطنهای خراسانی هم حواسشون جمع باشه که ندا خانم اصلیت مشهدی دارند. به تازگی تحصیلات دانشگاهی خودش رو در رشته مدیریت بیمه در آلمان به پایان رسانده. موسیقی و خوانندگی از بزرگترین علایقش از دوران کودکی تا کنون  بوده و معتقد هستش صدای خوبی برای سبک پاپ و جاز داره. در سن ۱۴ سالگی یک گروه موسیقی تشکیل داد و پس از دو سال یک گروه دیگر درست کرد که باعث آشنا شدن با بهترین دوستش شد. روزی دختر خاله ندا به او ایمیل میزنه و از اون می خواهد که حتما در آکادمی موسیقی گوگوش شرکت کنه. ندا هم بعد از نگاه کردن چند ویدیو از دوره های پیش تصمیم می گیرد این کار را بکند. خودش میگه ‘من داورهای برنامه هایی مثل ایکس فاکتور رو قبول ندارم چون خیلی هاشون خواننده نیستند و فقط تهیه کننده هستند ولی از داوران آکادمی موسیقی گوگوش خوشم میاد و قبولشون دارم’. با اعتماد به نفس زیادی وارد این مسابقات شده و همیشه یک جمله رو در ذهن خودش تکرار میکنه:

Music was my first love and will be my last, to live without my music would be impossible to do in this world of trouble, my music put me through
سن: ۲۰ سال
متولد: استکهلم – سوئد
تهرانی ها هم در این دوره بدون نماینده نیستند. روشنا که به تازگی وارد بیستمین سال زندگی خودش شده هم راه زیادی رو از سوئد آمده تا در آکادمی موسیقی گوگوش شرکت کنه. اودر حال حاضر اکثر وقت و انرژی اش رو برای تقویت و پروراندن صداش گذاشته و آرزو میکنه که روزی بتونه علاوه بر زبان انگلیسی به فارسی هم بتونه شعر بگه و آنرا بخونه.
پدر روشنا الگویی خوب برای خوانندگی او بوده و از اینکه ممکنه آهنگهای خانم گوگوش رو در حضور خودشون بخونه بسیار هیجان زده هست.
سن: ۱۸ سال
متولد: برمینگام – انگلستان
خودش به شوخی میگه وقتی ازش می پرسند اهل کجاست جواب میده تروژن که ترکیبی از ترک – روس و پرشین است ولی قلبا خودش را ایرانی میدونه. از ۴ سالگی به آموختن موسیقی پرداخته و از همان هنگام هم به خوانندگی علاقه داشته. قادر به نواختن هفت نوع ساز مختلف است و با تشویق های پدرش در ۹ سالگی شروع به آموختن خوانندگی در اپرا کرد. سبک مورد علاقه اش برای خواندن اپراتیک پاپ است که ترکیب موسیقی پاپ با اپرا می باشد.
دلسا تجربه شرکت درمسابقات ایکس فاکتور رو هم داره  و علارغم راهیابی به دوره بعد به دلیل مشغولیتهای درسی موفق به ادامه رقابت در ایکس فاکتور نشد. دلسا دوست داره در آینده دندانپزشک بشه.

منبع : لوسی

 

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تاکنون ۱۸۹ نظر ثبت شده است.

 1. فقط ادرین خدایا ازت خواهش میکنم کاری کن تا ادرین بتونه نفر اول بشه خواهش میکنم خدا به ادرین جونم کمک کن

 2. خدایا به حرف نهال گوش نده.نهال خانوم مطمن باش مجیدجونم اول میشه.خدایا ازت می خوام به مجیدونداکمک کنی تا اول ودوم شن.

 3. نهال باهات موافقم کاشکی آدرین نفر اول بشه

 4. خدایا فقط ادریننننننننننننننننننننننننننننن

 5. خدایا کمک کن امیر حسین یا ندا یا روشنا یا دلسا قبول شن

 6. فقط وفقط مجید جونم باید برنده شه چون بقیشون اصلا به پاش .میرسن من بهت قول میدم مجید عزیزم تونظر سنجی بهت رای بدم خالصانه عاشقه صداو مهربونیاتم و اون لبخندای قشنگت .خدایا کمکش کن خواهش میکنم….
  دوست دارم

 7. مجید جونم از همشون بهتره خدایا کمکش کن اون برنده بشه …خیلی دوست دارم مجید جون

 8. داش امیر(بهمن) پرچم بالاست

 9. من که میگم فقط امیر جون اول بشه

 10. به نظر من همه بچه ها خوب بودن ولی امیر من عاشقققققققققق امیرم از خدا میخوام که یبات بالا حالا نفر اول نشد اشکالی نداره فقط حذف نشه ای خدا کمکش کن!!!!

 11. امیدوارم ارمیا وامیرحسین وندا از اول تا سوم بشن
  .

 12. نه خدایا روشنا اول نشه وای با اون صداشو طرز خوندنش همشون خوبن به جز روشنا و احسان

 13. فقط امیرحسین وادرین

 14. ازدخترادلسا وارمیا

 15. فقط امیر بهمن..خداکنه تا اخر باشه….خیلی دوسش دارم

 16. فقط ادرین
  عاشقققتم عزیزم موفق باشی عزیزم

 17. Khodayaaaaaaaaa faghat adriano aval kon eltemaset mikonaaaaam just adrian

 18. امیدوام ارمیا برنده بشه چون واقعا شخصیتش رو دوست دارم

 19. فقط امیر بهمن (عشق من) اول میشه

 20. خداوندا به حرف هیچ کدوم از اینا توجه نکن. اون دختر چادریه رو اول کن

 21. خدا جونم فقط به حرف من گوش بده کاری کن امیرحسین اول شه

 22. خدا کنه مجید اول بشه خیلیییییی باحالههههههه

 23. be nazare man majid jun aval mishe .
  elahi azizam kheili ba namako shirine.

 24. من دوست دارم یه دختر اول بشه.

 25. قط امیر حسن و آدرین و دلسا امیدوارم یکی از اینا برنده بشه هر سه تاشونم خیلی دوس دارم ولی امیر حسین و یه خورده بیشتر موفق باشین

 26. امسال پرچم دخترا بالاست من که عشق جاستین بیبرم دوست دارم یا ندا یا دلسا یا هلن یا ارمیا اول بشه خیلی خیلی گریه کردم وقتی روشنا حذف شد من سمانه ام تا ۷ سال دیگه ایشالا منو تو اکادمی میبینید البته ۲ سال دیگه هم میتونم برم ۱۷ سالمه ایشالا دخترا امسال ببرن همین و بس

 27. khoda kone ya ermia ya helen ya amirhosin va adrian barande beshan bein ina

 28. خدایابه حرف اینا گوش نده دلسا رو قبول کن…….

 29. صدای ندا فوق العادست و من وقتی اهنگاشو گوش میدم لذت میبرم.وخییییییییییییییلی دوسش دارم

 30. فقط مجید عاشقششششششششششششششششششششششششششششم

 31. حق با ماراله فقط مجید باید اول بشه.خیلی دوست دارم مجید.یدونه ای

 32. فقط مجیــــــــــــد.خداکنه اول بشه.آمینــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتت

 33. faghat majidddddddddd.hoooraaaaaaa

 34. سلام
  اگه قرار باشه کسی اول بشه فاکتور اصلی صداست چون تجربه به دست میاد
  توی دخترا هم فقط ارمیا صدای درست و حسابی داره اما تجربه اش کمتره مثل آوا در پارسال
  ندا و سایر تجربه دارا که صدای خوبی ندارن که فایده نداره دیگه چه نیازی بود بیان آکادمی
  بعدشم مدا خیلی بدصدا و بد لهجه و بدهیکله

 35. سلام
  امیدوارم ارمیا برنده بشه چون صدای دلنشینی داره
  لهجه هم نداره
  یکی توی فیس بوک به ارمیا انتقاد کرده بود که اگه ۶و۸ بخونی هم همینطوری وای میسی بدون رقص
  باید به این دوست و سایر کساننی که چنین نظری دارن بگم: نه تنها خیلی از خواننده های ایرانی بلکه حتی خوانننده هایی از فرهنگ های غربی مثل آدل هستن که واقعا سنگین اجرا میکنه و صدای فوق العاده هم داره خیلی هم سنگین و بانجابت لباس می پوشه
  نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن که خوانندگی یعنی لخت شدن و حرکات عجیب غریب
  خواننده در درجه اول باید صداش خوب باشه و دیگران با گوششون از شنیدن صداش لذت ببرن
  لباس و رقص و چیزای دیگه اختیاریه نه اجباری
  افرین به ارمیا

 36. من از ندا،ارمیا و دلسا و امیر خوشم میاد امیدوارم ارمیا اول شه

 37. فقط ادرین
  .با این ک با بی توجهی بعضیا ک اسم خودشونو گذاشتن طرفدار حذف شدی ولی واقعاااااااا دوست د:’( :-* @-}– <3 ارم. ادرین واعتماد دارم روزی ستاره خواهی شد.

 38. از امیر و ارمیا خوشم میاد عاااااشقتونم

 39. فقط امیر حسین خودم!!فقط امیر حسین!!!!!!!!!!!!!فققققققققققققققطططططططططططط امیر حسین!یعنی فقط امیر حسین ها!!!!!!!!!فقط امیر حسین خوشکل خودم!!!!!!!!!!!!!

 40. نه آدرین!!!!!!!!!!!!!!!!!

 41. وااااااااااااااااااای آدرین حذف شد
  من دوست داشتم اول شه

  حقش نبود حذف شه واقعا
  اون امیر افتضاح بود

 42. ووای خدا جون کمک گوگوش جونم اول شه فقط گوگوش

 43. وااااااااااااااااااای حالا که ادرین حذف شد باید ندا جون اول بشه خدا کنه اون امیر و دلسا جمعه برن خونشون از اونجا ندا رو ببینن

 44. امیدوارم مجید و ارمیا برنده بشن ولی بیشتر مجید

 45. فقط مجید باید برنده بشه

 46. بی انصافی شد در حد لالیگا که ادرین حذف شد من که خیلی ناراحت شدم

 47. man ke asheghe majidam va vasash doa mikonam va hamchenin delsa azizam ashegheshoonam miparstameshoon omidvarammovaffagh bashan vali bazam haghe adriyan nabood

 48. faghat o faghat o faghat o …… delsaa!!!! delsaa joooooooooooooon!!! duset daram!!!! <3 :*

 49. من عاشق مجید هستم برای این که اول بشه خییییییییییلی دعا می کنم
  مجید جونم امید وارم بهترین خواننده ی اکادمی بشی من به تو افتخار میکنم
  فاطمه ۱۸ ساله از تهران

 50. امیدوارم مجید جونم دوست دختر نداشته باشی چون دلم خیلی میشکنه

 51. از امیر حسین خیلی بدم میاد ، خدا کنه مجید ببره

 52. چراخودتون رواذیت می کنید!مجید اول میشه!حقشه!

 53. فقط ارمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا

 54. به نظر من که امیر بهمن حقش بووووود بمونه چون صداش خوبه بعدشم کسی قراره بمونه که اکثر مردم بهش رای بدن نه این که دو سه نفر بیان خودشونو بکشن…..در ضمن امیر بهن میتونه خیلی بهتر باشه که بایدم بشه

 55. فقط ارمیاااااااا.همین!

 56. حالا که آدرین نیست دوسدارم مجید اول بشه.ودوسدارم جمعه شب شاهد حذف شدن امیرباشم.

 57. اگه امیر حسین مرد بود باید دست میکشید تو چشش او نوقت میگفت من آرایش نمی کنم ….بگذریم ولی خدایی حیف آدرین باید ندا حذف میشد……

 58. امیر حسین یه من خط چشم کشیده….فقط ارمیا و مجییییییییید

 59. فقط آدریییییییییییییییییییییییییییییییین از دخترا هم ارمیا

 60. فقط امیرحسین و ارمیا بقیه نه صدا دارن نه استعداد

 61. خدایاامیرحسین اول شه البته ادرینم دوست داشتم ولی نشددیگه ارمیاهم خوبه.

 62. امیرحسین اول میشه همه البوماش رو میخرم شبیه عشقم هم هستی

 63. فقط مجیییییییییییییییییییییییییییید

 64. ازپسرا مجید اوله از دخترا ندا

 65. خدایا به حرف هیچ کس گوش نده فقط حرف منو گوش بده فقط اون دختر با حجابه رو ببر بهشت خواهش می کنم خواهش

 66. می خواید بگم اخرش چی می شه : مجید دماغشو عمل می کنه خروسک امیر خوب میشه ندا در اثر جیغ زیاد هنجرش پاره می شه امیر حسین ریملش تموم میشه دلسا در اثر اضطراب شدید لاغر می شه هومن خلعتبری موهاش در میاد اررررمیا هم میره بهشت

 67. به نظر من ارمیا اگه میخواد خواننده حرفه ای بشه باید حجابش رو برداره چون معلوم نیست کدوم وریه, فقط شده یه الت دست برای آکادمی تا بتونن بیننده های محجبه رو جلب کنه کاملا معلومه بهش حقیر نگاه میکنن وقتی خود هومن میگه تفاوتش حس میشه یا باید بذاره کنار حجاب رو یا دور خوانندکی رو خط بکشه و برای محجبه ها بی شخصیتی نیاره بی تعصب و هرگونه جانبداری میگمذ فقط داره به کمپانی من و تو و سرمایه داری اونها کمک میکنه

 68. طرفدارای آدرین خیت شدیدااا!!! ما طرفدار های امیر (همشهری هاش) نمیذاریم حذف بشه!! فقط امممممیر

 69. خدا کنه امیر بهمن اول بشه

 70. فقط امیییییییییییییییییییییییییییییربهمن دیوونشم خیلی با شخصیتو آقاس قیافه و تیپش هم که توپه!اجرای آخرش هم که خیلی خوب بود امیدوارم تا فینال بالا بیاد

 71. فقط مجید
  عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم

 72. فقط امیر حسین. عاشقشم.البته عاشق روشنا هم هستم

 73. فقط اممممممممرررررر و ارمیییییییییییاااا

 74. مجید جوونم خیلی دوستت دارم.صدات خیلی قشنگه.خیلی مهربونی عزیزم.
  امیر حسن توام خیلی دوستت دارم

 75. مجید خیلی دوستت دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم

 76. وااااای فقط امییییییییییییییییییییییر عاششششششششققققششم…اول میشه اول میشه

 77. مجیدجون فقط تو

 78. هرکی میخاد اول بشه بشه جز امیر بهمن

 79. به نظر من ادم باید به اجرای ادما رای بده نه به کسی که بد خونده و به خاطر همین چون دلش براش میسوزه .ولی خدای ارمیا توی ۳تا اجرایی که داشت صداش فوق العاده جذاب و دلنشین بود .بعدشم میخواست به کسایی که ارمیا رو به خاطر محجبه بودنش دوست ندارن بگم یک خواننده باید صدا داشته باشه نه به قول شکیرا رقص شاید به خاطر همینه که ما توی ایران خواننده های زیادی رو نداریم چون همه ی کسایی که صدا داشتن فکر کردن برای محبوبیت خودشون باید برقصن و چون توی ایران چنین موقعیتی وجود نداره مجبور شدن به خارج از کشور برن
  نمونش هم شادمهر

 80. فقط امیربهمن و مجید

 81. این امیر دیگه شورشو بآون صداش دراورده پسره اصلا بلد نیست بخونه

 82. faghat amir hoooooooooooooosein

 83. فقط فقط فقط ارمیا جوووووووووووووووون عزیزم بایدبرنده بشه.

 84. سلام ادرین نباید حذف می شدی دوستت دارم تولدتت هم مبارک

 85. سلام اکادمی بدون آدرین حال نمیده

 86. مجیدجون عاشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققتم عاشقانه و صادقانه همیشه بهت رای دادم انشا الله ارمیا حذف بشه

 87. سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام من از آدرین خیلیییییییییی خوشم می اومد ولییییییییییی حیف حذف شد ولییییییییییی حالا دوست دارم ارمیا برنده بشههههه و امیر و امیرحسین حذف بشن

 88. مجید جونم اول میشه خودتونو خسته نکنید
  مجید خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوستت دارم عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم
  عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززمی

 89. vay delsa jon chera hazf shodi akhe?????????

 90. فقط مجیییییییییییییییییییییییییییید !به نظرم از همه بهتره! درشمندخترا اینقدر بهجون هم نیفتید اونا اصلا شما رومیشناسن که دیوونشون شدین

 91. امیرحسین عاشقتم جوجو………..!!!!

 92. من دوست دارم ندا برنده شه

 93. عاشقتممممممممممممممممم ندامن۱۶سالمه دیونه ی صداتم

 94. faghad amir hossein vaghan ham sedash ghashange ham ghiafash ham tipesh az har lahaz fogoladast va bayad un barande beshe

 95. بجه ها با هم دوست باشین. اخر یکی برنده میشه دیگه. چرا حرص میخورین؟؟

 96. دیروز تولد ادرین بود بهش تبریک میگم ولی اصلا ازش خو شم نمیاد عشق من ندا دوست دارم دیوووووووووووووووو وووونتم عشقم بوووووووووووووس

 97. دیگه اخه این که معلومه فقط امیر حسین

 98. امیدوارم ندا اول شه
  ما دو خواهر عاشششششششقش هستیم
  و براش آرزو موفقیت می کنیم

 99. از صدای مجید متنفرم و نمی تونم قبول کنم که ایتقدر طرندار داشته باشه ان شا ا… که جمعه حذف میشه . اگه تا حالا مونده به خاطر ابادانی بودنش

 100. امیر حسین جووووونم اول میشه

 101. همه خوب خوندن ولی حیف شد که دلسا جون حذف شد امیدوارم امیر اول بشه بعدش ارمیا

 102. مجید مجید مجید
  فقط مجید رو عشقه
  امیدوارم اول بشه

 103. من که روشنا و آدرین رو دوست داشتم که حذف شدن الان امیدم به امیر حسینه…

 104. فقط ارمیا و امیر حسین

 105. سلام من خیلی خیلی خیلی مجید و امیربمهن را دوست دارم مخصوصا مجید هم شهری عزیزم iiiiiiiii llllllllllooooovvvvvvveeeeeeeeeee yyyyyyyyooooouuuuuuuu majid مجید دوست داریم مجید دوست داریم امیربهمن گناه داشت که حذف شد ولی باید البوم بده بیرون همچنین مجید جان داداشی گل (ساره ۱۲ ساله از خوزستان)

 106. ما عاشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقه امیر و امیر حسینیم چشمه دوستانی که نمیتونن ببینن کور

 107. خوب شد امیر حذف شد دلم خنک شد آخه هیچی بلد نبود

 108. من وخانوادم فقط ارمیا.اما…همش فکرمیکردیم بخاطرسیاست شبکه من وتوحذف میشه.ولی تاحالاکه مونده مطمئنم نفراوله.صداش جزءصداهای به یادماندنی وخاصه.تجربشم بدست بیاره میتونه موفق باشه.

 109. be nazare man sedaye amirhossein az hame behtare va liaghatesho dare k aval she,be nazare man aval :amirhossein dovom :ermiast sevomam:neda

 110. به حول و قوه الهی هومن خلعتبری اول میشه.

 111. من میگم فقط یاارمیااول میشه یاندا؟

 112. اخه چرا چرا چرا دارین خودتونو میکشین هان؟ادرین امیر و …رفتن فقط چند نفردیگه موندن اما خودمونیما چقدر ادرینو امیرحسین خوشگلن چشمم روشونه هههه

 113. ای جان!!!!!من که عاشق امیرم بودم ولی متاسفانه حذف شد… ایکن تاسف خوردن…. ولی خب الانم دبگه فقط ۴ نفر موندن فقط خالصانه دعا میکنم ارمیا برنده مسابقه نباشه… جون واقعا از شخصیتش بدم میاد.. ارزوی موفقیت برای هنر جویان آکادمی

 114. اول از همه احسان صدای قشنگ و جذابی داشت که بیچاره را حذف کردن۰ بعدش آدرین که اونم همین بلا به سرش اومد…. و اما این امیر بهمن خجالت نمیکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من خودش باید انصراف میداد با این خوندنش

 115. فقط ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 116. به همتون قول میدم مجید اول میشه

 117. من فکر میکنم اون چند نفر دیگه مردن که نیستن

 118. من که میگم فقط وفقطامیرحسین مخصوصابااون اهنگش اهنگ یه مرد

 119. خانوماجوزده نشین امیربهمن ازدواج کرده یه نگاه به دست چپش کردین استغفرلله بچه های این زمونه چی شدن

 120. دلسا جون عاشقتم

 121. خدددددااااااایییییییااااا چچچچچچچرررررراااااااااا امیر حسین رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 122. motaefane hame besoorat ahamiat midan inja baayad seda baratoon mohem bashe ke sedaye amir hoosein ke motasefane hazf shod va neda va majid aliie omidavaram har ki sedash khuube piroooz she

 123. فقط مجید جونم عااااااااااشقتم تکی به مولا تا اخرش به خودت رای میدم دوستت دارم

 124. برو بابا میاین چرت و پرت مینویسین
  فقط ارمیا
  انشاءالله اول میشه
  اگه هم نشد طوری نیست فقط ندا با اون صدای جیغ و زننده اش اول نشه
  اه اه

 125. فققققققققققت ارمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 126. ندا اول میشه مجید دوم میشه حالا نوبت بدترین کس اکادمی موسیقى گوگوش ارمیا ارمیا بأید بجاى روشنا حذف میشد که. نشد ارمیا سوم
  میشد
  پایان

 127. از دخترا فقط ندا از پسرا هم مجید خدا کنه ارمیا حذف شه خیلی ازش بدم میاد نمی دونم چرا اومد بالا تو رو خدا به مجید و ندا رای بدید اگه ارمیا اول بشه خودمو کشتم ها

 128. مجییییییید مجید و ندا فقط مجیدوندا از ارمیا بدم میاد فقططططططط به ندااااااااااااا و مجیییییییییید جونتون رای بدید. خدا ازت نگذره یار ازت نمیگذرم یار تو رو خدا به ارمیا رای ندید امیرحسینو صداشو دوست داشتم حیفففف

 129. مهسا: من عاشقه امیر بودم حالا که حذف شد دیگه طرفداره مجیدم
  مریم: فقط امیرحسین وارمیا!!! هیچکدومتون هنرمند نیستید که بفهمید

 130. طرفدارای امیربهمن و آدرین خواهش میکنم به مجید رای بدین تا اول بشه…لا اقل همه میدونیم که ندا حقش اول شدن نیست

 131. ه همشون ارمیا ب

 132. فقط مجید لیاقت اول شدن رو داره

 133. خدایا من که انقدر دوست دارم
  به مجید جونم کمک کن

 134. فقط فقط فقط امیرجونم.عاشقشم بااینکه حذف شد ولی بااازم دوسش دارم خیلی خیلی خیلی……..

 135. امیرحسین عشقمه…میمیرم براش..
  خدایی حقش نبود حذف بشه،باید مجید بی خاصیت حذف میشد.
  ای وااااااااااااااااااااای

 136. امیرجونم واقعا عاشقتم…به صدات کاری ندارم خودتو عشقه…دوست دارم خیلی زیاااااد

 137. دوست داشتم امیر حسین اول بشه اما…….خوب قسمت نبود امیدوارم اونی که حقشه و زندگی ایندش با اول شدن بهتر میشه اول بشه.

 138. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااکنه نداجونم اول شه قسمت امیرحسن جونم که نشد لاقل ندابشه مجیدوارمیابسووووووووووزن

 139. فقط مجید جونم باید اول شه همین و بس

 140. vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay khoda cheghadr amir hosein man doset darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm aznazare man to behtarini

 141. باسلام و درود خدایا من خیلی آدرین رو دوست داشتم و شهامت دارم بگم آدرین عاشقتم خداکنه پیامم رو بخونی ولی حیف شد حذف شدی خیلی گریه کردم امیر حسینم که حذف شد باز بدتر ولی خداکنه ندا اول بشه…..دووووووووووسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتددددددددااااااااااااااااااااررررررررررررررررممممممممممممممم.آدرین و امیرحسین عزیز عاشقتونم

 142. مجید جان ما تورا دوست داریم و از تو حمایت می کنیم

 143. اصلاحق مجیدنیست که اول بشه بااین شانسی که داره شایدشد……!!!!!!

 144. لطفا به مجید رای بدهیدمجیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

 145. فقط فقط مجید جونم عشقمه

 146. فقط ارمیا و امیر حسین که من میدونستم ارمیا برنده میشه و شد هیییییییییی

 147. فقط امیر عشقم جونمه امیر شماهم بی خودی به صدای نازنینش توهین نکنید

 148. فقط و فقط و فقط و فقط وفقط وفقط آدرینننننننننننننننننننن و دلسااااااااا و مجیددددد

 149. ندا جان دوستت دارم فراوان مهم نیست چندم شدی مهم اینه که تو دل مردم اول شدی چون میدونم برنده رو گوگوش انتخاب کرده زیاد ناراحت نشدم میخوام هر چه زودتر ازت کلیپ،آلبوم و کنسرت ببینم و بشنوم اگر نشنوم گوگوش مقصره و هرچی میدانم تو سایت میذارم.راستی ما چهار نفره برات بیست تا رای جمع کرده بودیم تو ایران بدون افراد دیگه ای که میدونستیم بهت رای میدن و خانواده هامون

 150. من عاشق صدای مجیدم . از ارمیا هم متنفرم
  بچه ها طرفدار هر کیم هستین به مجید رایبدین اونا بعدا خواننده شن معروف میشن بابا

 151. فقط هلن ودلسا جون عاشقتونم امی بهمن وامیر هسین خیلی خوشگل می خونین

 152. من دیوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونه امیررررررر حسینم در حد مرگ روانیشمممممممممم

 153. مجید خدا بگم چیکارت کنه منو دیوونه خودت کردی رفت ….

 154. واقعا براتون متاسفم … مجید باید بره دماغشو عمل کنه . اخه اقای تو دماغی هم شد خواننده ………. هیچی امیرحسین نمی شه . واقعا حرف نداشت . به نظر من اول باید امیرحسین میشد ، دومم ارمیا سومم ندا . بقیشون به هیچ دردی نمی خوردن .

 155. امیرحسین کیه دیگه؟؟ خواننده ای که هر آهنگی رو دوست نداشته باشه گند بزنه توش که نمیشه بهش گفت خواننده.
  فقط مجیدو عشقه که هر آهنگی بهش میدن از پسش برمیاد حتی اگه به سبکش نخوره مثل فتنه. خداییش میخوام ببینم اگه اون آهنگو میدادن به امیر حسین چه گندی می زد. صداشم عالیه و پر از احساس، برخلاف بعضیا که فقط بلدن بلند بخونن ولی یه ذره احساس تو خوندنشون نیست
  مجید جون عشقمی، نفسمی واسه من فقط خودت اولی!

 156. دیدید که ارمیااول شد اخ جون

 157. بچه هاچراحرف ازاحسان که صداش خیلی قشنگه نمی زنید دلم براش سوخت.

 158. نداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خواهش میکنم کلیپ بدههههههههههههههه خواهشششششششششششش

 159. امیر الهی بمیره آدرین جونم بهخاطر اون حذف شد ایشالا همانظور آدرین اشک ریخت اون هم اشک بریزه .برای من آدرین اول مجید باحاله دوم و دلسا جونم سوم .منم اسمم دلساست .بای عشق من آدررین

 160. کاش ندا اول می شد امیرحسین دوم دلسا سوم اینجوری بهتر بود آخه به ارمیا میاد خواننده باشه؟؟؟؟؟؟؟

 161. مریم جان آره راست میگی احسانم صداش قشنگه ولی استرسش کار دستش داد چون خدایی شب اول جزو ضعیف ترینا بود تو آهنگ گروهیشونم مشخص بود دلسا و مجید که از همه کوچیکترن و تجربه خوانندگی ندارن خیلی راحت تر و بهتر از اون اجرا کردن به نظر من اگه کس دیگه ای جز احسان حذف می شد نامردی بود
  در هر صورت من که طرفدار مجید جونم و کلا عاششششششقشمم
  دوست داشتم اینطوری باشه
  مجید اول
  امیرحسین دوم
  ندا سوم

 162. فقط فقط اول مجید وبعدامیرحسین.

 163. درجواب قاسم خوب شد که ادرین حذف شد وادرین خودش بره بمیره هه هه هه هه هه هه

 164. من امیرحسنم ولی باید به نستراداموس بگم عزیزم کور بودی که تو پشت صحنه دستمال به صورتم کشیدم

 165. با امیرحسین موافقم نستر اداموس

 166. نفر اول باید امیرحسین میشد دوم هم ندا خانم نفر سوم هم حالا یکی میشد دیگه یا ارمیا یا دلسا و یا روشنا… حق امیرحسین و ندا خورده شد حیف اون صدای امیر حسین عزیز خییییییللللللیییییی دوست داااارم

 167. خدارو شکر که ارمیا اول شد واقعا که هم خیلی خیلی صداش قشنگ بود هم حجاب رو رعایت میکرد و به پسرا دست نمی داد

 168. پس این هلن بیچاره چی هیچ کس یادی از اون نکرد ولی خوب شد که این امیره نادون حذف شد ولی کاش بجای ارمیا مجید اول میشد نداهم باید همون اول حذف میشد ادرین میومد بالا ولی خدارو شکر این امیر صدا قدقدی حذف شد

 169. فقط مجید عششششقه با اون خنده های نازش بعدشم آدرین و دلسا

 170. خدایا یه کاری کن هیچکدوم از هنرجویان اکادمی اول نشن مخصوصا ارمیا

 171. kash majid aval mishod haghesh khorde shod vali az nazare hameye tarafdarash majid joooooon avale!

 172. ارمیا دوووووووووووووووووست داریم طرفدارانت نزدیک ۶۹۰۰۰۰۰۰ از ایرانی ها هستند

 173. هستی خانم منم ارمیا رو دوست دارم البته بعد از مجید … ولی موندم تو این آمارو از کجا آوردی

 174. من طرفدار سرسخت مجید جون هستم کسی میدونه چطوری میشه باهاش ارتباط برقرار کرد؟

 175. فقط از فیسبوک میشه ارتباط برقرار کرد؟

 176. انصافااین دوره ازآکادمی خیلی حرص آوربود.نه؟

 177. مرسی خیلی عالی بود منم امسال اکادمی شرکت کردم میبینمتون اهل لندن هستم

 178. بهارجان امسال ک آکادمی برگزار نمیشه!!یعنی من این طور شنیدم

 179. مجید ندا ادرین امیر و امیرحسین هلن دلسا روشنا همششششون عااااااااااااالین فرقی نمیکنه کدومشون اول بشن

 180. شما اینجورررررر فکر نکمیکنیییییییییییییییییییییییییییییید ایا

 181. اسم منم مجیده خب طبیعتا دوسدارم مجید جون اول بشه وهمچنین نداجان دوم

 182. عکس هلن نیست

 183. خوب شد که ارمیا اول شد چون صداش خیلی قشنگ بود ولی بجز اون امیر حسین و امیر بهمن و هلن و ادرین حوب بودن ولی احسانم حقش نبود تو مرحله اول حذف شه اها اینم بگم که مجیدم خوب بود ولی صدای ندا افتضاح بود

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز