مطالب
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
خانه » مجله خبر » حوادث » عکسی از لحظه های زایمان دختر ترک در خیابان

عکسی از لحظه های زایمان دختر ترک در خیابان

عکسی از لحظه های زایمان دختر ترک در خیابان

تصاویری شگفت انگیز از یک دختر ترک که در خیابان زایمان کرده و بچه اش را همانجا ترک کرده است.

عکسی از زایمان

این تصاویر که مربوط به یکی از خیابانهای ترکیه است باعث شگفتی و تعجب همگان شده است . در تصاویر مشخص است که یک دختر نوجوان به همراه یک زن و مرد میانسال که گمان میرود پدر و مادرش باشد در پیاده رو تاریک یک خیابان در حال قدم زدن است که ناگهان یک بچه از میان پاهای او به زمین می افتد. در تصاویر کاملا مشخص است که آنها برای لحظاتی با تعجب به نوزاد نگاه میکنند و سپس او را رها کرده و آنجا را ترک میکنند.
بعد از گذشت مدتی رهگذران متوجه حضور نوزاد شده و تعجب میکنند از اینکه نوزاد به این کوچکی در خیابان رها شده است . یکی از رهگذران با پلیس و اورژانس تماس میگرد و خیلی زود آمبولانس به محل میرسد و نوزاد را به بیمارستان منتقل میکند. این نوزادکه گفته میشود یک دختر است اکنون سالم است و به طرز معجزه آسایی نجات پیدا کرده است.

 

عکسی از زایمان

بحث و جدل زیادی در رسانه های ترکیه مبنی بر اینکه آیا واقعا این دختر در خیابان زایمان کرده است به گوش میرسد.
این دختر توسط پلیس شناسایی و دستگیر شده است و در بازجویی عنوان کرده است که نمیدانسته حامله بوده است و درحال راه رفتن زایمان صورت گرفته است و او تصور کرده است که یک لخته خون بزرگ از بدن او خارج شده است .والدین او نیز ادعا کرده اند از بارداری او مطلع نبوده اند.
به گفته پزشکان چون بند ناف نوزاد هنوز به او متصل بوده است مشخص  است که وی تازه متولد شده است . پلیس میگوید در تصاویر عکس العمل آنها به گونه ای است که گویی منتظر تولد این نوزاد بوده اند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز